O dostawcach

Jesteś tutaj


Opis marki Odex

 

Odex jest wiodącą marką dostawcy armatury w dziedzinie zabezpieczenia środowiska. Marka jest producentem pokryw ujęć podziemnych, specjalizuje się w dziedzinie ochrony wody i sterowania przepływem dla rynku wody i rynku fontann, ascenizacji. Odex.pl ma siedzibę w Zielonej Górze- Dolina Zielona, a jego produkty są dystrybuowane w zachodniej Polsce do użytku komunalnego, przemysłowego, komercyjnego i mieszkaniowego.


Opis firmy Eotech

 

Eotech to nowoczesna firma, która od lat działa w branży instalacyjnej i sanitarnej. Od początku istnienia przedsiębiorstwa dokładamy wszelkich starań, by sprostać Państwa oczekiwaniom oferując jak najlepsze rozwiązania technologiczne.

Nowoczesny zakład EOTECH wyposażony w wszechstronny park maszynowy pozwala tworzyć dla Państwa nawet największe wyroby z tworzyw sztucznych. Stale usprawnianie procesu produkcyjnego naszych wyrobów pozwala grupie EOTECH na coroczne zwiększanie swojego udziału na rynku w branży instalacyjnej i sanitarnej w Polsce.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wykwalifikowani inżynierowie grupy EOTECH projektują nowe rozwiązania oraz rozwijają produkty już istniejące.

W odpowiedzi na zwiększające się zapotrzebwanie klientów grupa EOTECH stale poszerza swoją ofertę oraz sieć dystrybucji. Szeroka sieć składów fabrycznych obejmująca całą zachodnią Polskę pozwala nam być w pobliżu by spełniać Państwa oczekiwania.

Od początku działalności firma zajmuje się także serwisowaniem oraz naprawą pomp i sprężarek. Dzięki odpowiednio wykwalifowanej załodze doświadczonych techników i serwisantów szybko i fachowo zajmą się serwisem gwarancyjnym pomp wiodących producentów. 

Nasze podstawowe funkcje:

1. Projektowanie

Jesteśmy firmą, która dla ciągłego rozwoju projektuje nowe rozwiązania lub udoskonala istniejące. Konstrukcja naszych wyrobów jest tak zaprojektowana, aby w 100% wykorzystać właściwości materiału.

2. Doradztwo

Nasi doradcy techniczni posiadają niezbędną wiedzą. Dlatego też naszym klientom zawsze doradzamy odpowiednie rozwiązanie.

3. Naprawa

Naprawiamy i serwisujemy pompy, sprężarki głównych producentów od lat. Dzięki długoletniej pracy na rynku potrafimy naprawić prawie wszystko w naszym asortymencie serwisowanych wyrobów.

4. Sprzedaż

Zajmujemy się dystrybucją hurtową poprzez sieć hurtowni partnerskich i sieć składów fabrycznych.


Dlaczego warto nas wybrać

Firmą dla której branża instalacyjna i sanitarna nie ma tajemnic.
Szybko, technicznie i przyszłościowo.
Doractwem technicznym, sprzedażą produktów techniki sanitarnej i wodnej, naprawą, remontem, przeglądem, konserwacją pomp i sprężarek itp.

Podstawowe wartości

  • Praca zespołowa
  • Koncentracja na przyszłych celach
  • Podejmowanie wyzwań
  • Być o krok dalej od konkurencji
  • Szacunek dla klienta
  • Dążyć do udoskonalania naszych produktów
  • Satysfakcja klietów jest naszym priorytetem
  • Wsparcie dla naszego zespołu 

Umiejętności

Projektowanie
85%

Szybkość realizacji
50%

Doradctwo
100%

Kompetencje
65%

Zaangażowanie
43%

Nasi członkowie zespołu

Kto tworzy nasz zespół?

A. Fularz
Dział internet

Dział internetowy. Doradca Zarządu. phooli(małpa)gmail.com

Zespół produkcji
Zespół pracowników produkcji

Zespół pracowników działu produkcji. S. Muńko- Kierownik Produkcji.

A. Boksa
Dział marketing

Dział marketingu

Angelika Boksa- Młodszy Doradca Klienta handel@eotech.pl

 

Strony informacyjne

Serwisowane marki

"Odex.pl"

Zarząd: ul. Dolina Zielona24a
   65-154 Zielona Góra
Produkcja: ul. Głogowska 12
   66-004 Zielona Góra- Racula
Telefon: +48 784 100 511
Telefon 2: +48 68 451 11 82
E-mail: biuro@odex.pl

Godziny otwarcia:
pn-pt: 07:00 - 16:00

10 lat 

na rynku